Bittner Minna (činná v 1. polovině 20. století)
Okno ateliéru, signováno vpravo dole Bittner, olej/plátno, 99,5 x 74,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Vystaveno: Ausstellung der vier Vereinigungen: Genossenschaft, Secession, Hagenbund, Bund österreichischer Künstler, Zedlitzhalle, Wien 1915, č. k. 356
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |